Ogrodzenia
Balustrady
Gabiony
Schody
Budownictwo Mieszkaniowe
Inne
O Firmie

Rok założenia – 1990
Doświadczenie – 25 lat
Teren działalności – Dowolne miejsce w Polsce i Europie.

Firma Metalbechta została założona w 1990 roku przez Stanisława Bechtę pod nazwą „Produkcja i montaż w branży ślusarskiej Stanisław Bechta”. Obecnie pod nazwą „Metalbechta” jest prowadzona przez synów założyciela. Mając za sobą 25 lat doświadczenia firma nie boi się podjąć nawet najbardziej niezwykłych i śmiałych projektów. Każdy klient może przyjść do nas z własnym wzorem lub wybrać coś z bogatego katalogu naszych realizacji. Od czasu założenia teren działalności firmy bardzo się powiększył, obecnie nasze wyroby można spotkać na terenie całej Polski jak i poza jej granicami m.in. w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Metalbechta nie boi się dużych zleceń, od wielu lat współpracujemy z deweloperami zapewniając kompleksowe usługi. Balustrady balkonowe naszej produkcji można liczyć w setkach metrów podobnie jak balustrady klatek schodowych. Inne elementy to także kraty okienne, daszki pokryte szkłem, metalowe elementy ozdobne i inne.

Dzięki współpracy z firmami zajmującymi się produkcją schodów drewnianych nasze balustrady wewnętrzne znajdują się w domach całej Europy. Wychodząc naprzeciw obecnym trendom w naszej firmie można znaleźć zarówno elementy tradycyjne jak i nowoczesne. Bardzo modne stało się obecnie łączenie metalu z innymi materiałami takimi jak drewno, kompozyt, szkło czy też kamień. W naszej ofercie można znaleźć m.in. bramy i ogrodzenia wypełnione drewnemlub kompozytem. Balustrady stalowe wypełnione szkłem nie są dla nas żadnym wyzwaniem. Kosze gabionowe zasypane kamieniem naszej produkcji można już spotkać w wielu miejscach i wszędzie tam gdzie są zamontowane wzbudzają zainteresowanie. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się ogrodzenia aluminiowe, które znajdują się również w naszej ofercie.

Zapewniamy wszelką pomoc: dojazd, pomiar, projekt, wycena są darmowe i do niczego nie zobowiązują. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dołożymy wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni z wyboru Naszej Firmy na swojego wykonawcę.Kontakt
Oddział Gorzów
ul. Siedlicka 13
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 601-18-40-20
e-mail: biuro@metalbechta.pl


Oddział Lublin
Adelina 24
24-350 Chodel k.Lublina
tel. 607-54-38-88
e-mail: PiotrBechta@wp.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Metalbechta - Krzysztof Bachta 2015